Obraz1
Fundacja TechSoup zaprasza kolejny webinar skierowany do organizacji pozarządowych "Skuteczna transformacja cyfrowa NGP".
Obraz1
Szansa na otrzymanie grantu w wysokości do 10 tys. EUR w ramach międzynarodowego projektu Community Lab.
Obraz1
Zapraszamy mikro, małe i średnie firmy oraz osoby rozpoczynające dzialalność gospodarczą na spotkanie z przedstawicielami Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.
Obraz1
Polska Agencja Rozowju Przedsiębiorczości zaprasza małe i średnie przedsiębiorstwa produkcyjne z branży meblarskiej do udziału w Pilotażowym Progrmaie "Robogrant". Celem pilotażu jest zwiększenie konkurencyjności branży meblarskiej poprzez transformację technologiczną.
Transformacja
W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w III spotkaniu z cyklu "Tranformacja a rozwój gospodarczy regionu". Projekt skierowany jest do trzech głownych grup odbiorców: Mieszkańców, Przedsiębiorców, Samorządów.
eog-LOGO_bold
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Innovation Norway zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu pn: „Zielone technologie dla bezpieczeństwa energetycznego”, które odbędzie się 22 listopada 2022 roku podczas trwania 12 Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.
Obraz1
Rozpoczęły się kolejne rundy naboru wniosków do Programu Re_Open UK. Wnioski można składać do 25 listopada 2022.
Obraz2
Ambasada i Konsulat USA ogłaszają możliwość ubiegania się o dofinansowanie (NOFO, Notice of Funding Opportunity) w postaci grantów na wsparcie programów propagujących amerykańską kulturę w Polsce.
Obraz1
Informujemy, że nastapiła zmiana danych teleadresowych biura Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości.
przetargi

16 grudnia br. odbędą się przetargi na atrakcyjne nieruchomości gminne przeznaczone pod działalność gospodarczą oraz zabudowę mieszkaniową.