Chcesz usunąć folię rolniczą? Zgłoś się do Urzędu

Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
zdjęcie
20 listopada mija termin przyjmowania od rolników informacji o ilości posiadanych odpadów, m.in. z folii rolniczych i opakowań po nawozach, przeznaczonych do utylizacji. Wnioski należy złożyć w Urzędzie Miasta.
Miasto Piotrków Trybunalski planuje ubiegać się o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego pn. „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej" ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

- W związku z powyższym miasto przystępuje do sporządzenia inwentaryzacji odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag. Inwentaryzacja prowadzona będzie poprzez przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych od rolników - informują urzędnicy i dodają, że w ramach realizacji programu nie są kwalifikowane koszty zbierania odpadów od rolników.
- Rolnicy we własnym zakresie zobowiązani będą dostarczyć odpady z produkcji rolniczej do wyznaczonego punktu odbioru odpadów.

Osoby zainteresowane udziałem w programie powinny złożyć wnioski w terminie do 20 listopada 2019 r. w Urzędzie Miasta (ul. Szkolna 28, pokój nr 302).
Program będzie realizowany pod warunkiem pozytywnego rozpatrzenia wniosku przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz po przeprowadzeniu wyboru wykonawcy zadania.

Załączniki artykułu

Wniosek - folie (Pobrań: 39)