Całe rodziny bawiły się podczas pikniku w stylu amerykańskim, który odbył się w piątek (13.07.) na boisku PKS Polonia.
20-07-2018

Lipcowy e-biuletyn

Listę e-usług, które można załatwić w Urzędzie Miasta, znajdziemy w najnowszym wydaniu e-biuetynu.
Będzie bezpieczniej na piotrkowskiej trasie W-Z. Rozpoczęła się budowa „aktywnego przejścia dla pieszych” na al. Piłsudskiego.
We wtorek (24.07) na ulicy Jagiellońskiej rozpocznie się modernizacja jezdni na odcinku od al. 3-go Maja do ul. Reymonta. W związku z pracami nastąpi zmiana w organizacji ruchu.
Przy Szkole Podstawowej nr 3 powstanie zatoka postojowa dla rodziców przywożących dzieci do szkoły.
REAC Poland to druga - obok MBL Poland - piotrkowska firma produkująca dla branży rehabilitacyjnej. W zakładzie produkowane są m.in. elementy do wózków inwalidzkich.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed burzami, które dziś (19.07) po południu mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
Powiatowy Lekarz Weterynarii informuje, że 17 lipca opublikowane zostało rozporządzenie Wojewody Łódzkiego w sprawie zarządzenia odstrzału sanitarnego dzików.
Rodzinny piknik w amerykańskim stylu już w najbliższy piątek (20.07) odbędzie się na boisku PKS Polonia. Początek o godz. 16:00.
Rozpoczęła się budowa kolejnego wielofunkcyjnego boiska. Plac do gry powstaje przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2.