Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na otwarcie dwóch nowych malarskich wystaw. Prezentacje od piątku (19.01) będzie można oglądać w galerii ODA przy ul. Sieradzkiej 8.
16-01-2018

Ferie z MOK

Już za  nieco ponad tydzień rozpoczynają się ferie zimowe. Dla dzieci, które ten okres będą spędzać w domach specjalną ofertę przygotował Miejski Ośrodek Kultury.
Środowiskowa Świetlica Socjoterapeutyczna „Bartek” zaprasza na półkolonie, które będą organizowane  w ferie zimowe. Tegoroczne zajęcia zorganizowane będą pod hasłem „Dekada atrakcji”.
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim  zaprasza na promocję albumu „Barbara Urbańska-Miszczyk”, który wydany został w serii „Artyści Piotrkowscy”. Spotkanie zaplanowano w najbliższą niedzielę (14.01).
W Urzędzie Miasto ogłoszono tegoroczny konkurs na wsparcie realizacji zadań z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.
„Polska. Tradycje parlamentaryzmu do 1791 r.” to tytuł najnowszej wystawy, którą można oglądać w piotrkowskim Muzeum. Ekspozycja pokazuje demokratyczny dorobek Państwa Polskiego, a obejmuje okres od statutów wiślicko-piotrkowskich po Konstytucję 3 Maja.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Słowackiego 13) zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej Marcina Wężyka „Kolekcja zimowa”.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza na kolejną odsłonę artystycznych warsztatów. Zajęcia rozpoczynają się już 15 stycznia.
Piotrkowski oddział Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na spotkania i warsztaty, które w najbliższym kwartale będą organizowane w siedzibie oddziału przy ul. Starowarszawskiej 4.
Blisko 50 tysięcy złotych dotacji otrzymał Piotrków Trybunalski na wyposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach. Pieniądze przekazał miastu Wojewoda Łódzki.