Jak zmieniło się Łódzkie dzięki funduszom europejskim – to temat konkursu fotograficznego organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy.  
Łódzkie jest jednym z województw o bogatym dorobku zarówno turystycznym, kulturalnym, jak i społecznym.
Za nami kolejny Rodzinny Festyn Plenerowy. Najmłodsi tym razem bawili się na orliku przy Szkole Podstawowej nr 12.
6 Psich Stacji wybuduje marka PURINA® DOG CHOW® w ramach konkursu Prawdziwy Pies. Rywalizacja trwa do 27 sierpnia.
Zbliża się kolejny czwartek, a co za tym idzie czas na Rodzinny Festyn Plenerowy. Tym razem najmłodsi bawić się będą na „orliku” przy Szkole Podstawowej nr 12.
16-07-2018

Moc zabawy z MOKiem

Za nami już drugi tydzień wakacji z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Dzieci znów nie mogły narzekać na nudę.
W najbliższy piątek (13.07) zaplanowano kolejny koncert z cyklu Old Town Jazz. Tym razem na scenie plenerowej Skyy Pub zagra Skolik/Janek plays Cole Porter.
Już jutro (12.07) odbędzie się kolejny Rodzinny Festyn Plenerowy. Tym razem bawimy się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2 (ul. Kostromska 50).
Miejska Orkiestra Dęta wystąpiła podczas XVI Festiwalu Sabor Vrela Homolja w Żagubicy. Festiwal odbył się na przełomie czerwca i lipca.
09-07-2018

Wakacje z OEA

Trwają wakacje z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Pierwszy tydzień pełen atrakcji przeszedł już do historii.
Zespóły Taneczne „AEROBIK” z klubu „Jaskółczyn” wystąpiły na Międzynarodowym Festiwalu Talentów „Le Strade Della Musica” w Rzymie.