W piątek (15.11) stratuje IX Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych „Trybuna Teatru”. Przez kilka dni na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentują się zespoły teatralne z całej Polski.
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK prowadzi różnorodne zajęcia dla piotrkowskich seniorów. Dużą popularnością cieszą się warsztaty rękodzieła artystycznego.
Szkoła Podstawowa nr 11 otrzymała międzynarodowy certyfikat Europe Code Week 2019. To efekt udziału w Europejskim Tygodniu Kodowania „Code Week 2019”.
Plakatowisko pt.: „Piotrkowskimi ścieżkami do niepodległości” to prezent Muzeum dla piotrkowskich szkół.
08-11-2019

„Niepodległa”

To tytuł wystawy grafiki autorstwa Barbary Kasperczyk-Gorlak. Ekspozycję można oglądać w piotrkowskim Muzeum.
Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto zaprasza na koncert bluesowy w wykonaniu Pawła Szymańskiego. Początek w niedzielę (10.11) o godz. 18.00.
...to tytuł najnowszej wystawy autorstwa Stanisław Piotra Gajdy. Wernisaż odbędzie się w piątek (8.11).
„Piotrkowskimi ścieżkami do niepodległości. Legiony Polskie w Piotrkowie 1914-1917” - to tytuł wystawy plenerowej przygotowanej przez piotrkowskie Muzeum. Ekspozycję można oglądać na parkanie klasztoru oo. Bernardynów.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza na „Dzień Seniora”, który zorganizowany zostanie w piątek (15.11) w siedzibie OEA (ul. Słowackiego 13).
„Kolory Miasta” to tytuł wyjątkowej bajki ekologicznej, która przez trzy dni prezentowana będzie w Miejskim Ośrodku Kultury. Spektakle wystawiane są dla uczniów wszystkich piotrkowskich szkół podstawowych.