Weź udział w spotkaniu "Dobry czas na biznes! – Fundusze Europejskie na otwarcie działalności gospodarczej"

Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
zdjęcie
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Dobry czas na biznes! – Fundusze Europejskie na otwarcie działalności gospodarczej”, które odbędzie się 12 lutego 2020 r. ( środa) w godz. 12:00 – 14:00, w sali nr 1 (parter) Urzędu Miasta, Pasaż Rudowskiego 10, (rekrutacja do dnia 10.02.2020 r.).
W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w linku poniżej. Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Spotkanie informacyjne skierowane jest do osób fizycznych zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej.
Program spotkania
1. Fundusze Europejskie na założenie działalności gospodarczej dla osób fizycznych:
Poniżej 30 r.ż. – w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020;
Powyżej 30 r.ż. – w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020;
Zamieszkałych na obszarach wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 – 2020;
Pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej;
Wsparcie dla osób zwolnionych, przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem z pracy z przyczyn dotyczących zakładu pracy.
2. Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
3. Konsultacje indywidualne.

Link do rejestracji https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/4025-spotkanie-informacyjne-pn-dobry-czas-na-biznes-fundusze-europejskie-na-otwarcie-dzialalnosci-gospodarczej